Welcome to Vlora

Sherr për një djalë, vajzat vlonjate shoqërohen duke qarë për në komisariat

Dynamically innovate resource-leveling customer service for state of the art customer service. Objectively innovate empowered manufactured products.

Dy vajza në Vlorë janë shoqëruar për në komisariat ditën e sotme. Ato kanë pasur një konfrontim për një djalë dhe për pasojë kanë përfunduar në polici.

Duket se një nga vajzat shoqërohet nga tre efektivë ndërsa mban kokën ulur dhe nuk i ndal lotët për asnjë moment. Mbetet e paqartë se si ka nisur sherri dhe çfarë ka ndodhur mes vlonjateve.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.