Welcome to Vlora

Sali Berisha: Për fatin e Ervis Martinajt di gjithçka një vajzë

Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar një mesazh në lidhje me fatin e të shumëkërkuarit Ervis Martinaj i cili rezulton i zhdukur prej datës 10 Gusht.

Sipas Berishës për Martinajn “di gjithçka një femër e partisë së krimit”.

Ai shton se policia dhe prokuroria e fshehin për të mos zbuluar rolin direkt të Edi Ramës në zhdukjen e Ervis Martinajt.

Postimi i plotë i Sali Berishës

Per fatin e Ervis Martinajt di gjithçka nje femer e partise se krimit! Policia dhe prokuroria e partise fshehin rolin e femres se partise. Qytetari dixhital ka pyetje direkte per Edi Ramen dhe rolin e tij ne zhdukjen e Ervis Martinit. sb

“Pershendetje Zoti Berisha! Jam kurioz me dit pse policia e rames nuk e nxjerr qe dy ditet e fundit para se me u zhduk Ervis martinaj ka qen i strehuar te nje femer socialiste qe punon te bashkia lali erit e cila quhet…Policia e di shum mir dhe ka mar deshmin e ksaj femre por pse nuk e nxjerrin sepse deri ne momentin qe ka taku shijaksit ka qen me kte femer me vete e ka derguar kjo nga shpia e vet ne shijak

Prokuroria ka edhe videot ku shihet ervis martinaj duke hyr ne pallatin ku jetonte kjo femer dhe kan edhe videot qe del nga apartamenti diten e zhdukjes me kte femer dhe hipen ne makinen e ksaj

Pse se nxjerr policia dhe edi ket fakt dhe videot kur del nga shoia ksaj dy ditet e fundit Apo edvini do te mbroj gocat e partis vet dhe mos te zbulojet qe e ka eliminu vet ai ervisin”.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.