Welcome to Vlora

Rrezikoi mbytjen në detin e Vlorës, 55-vjeçarja në gjendje të rëndë shëndetësore

Vlorë/Informacion paraprak

Sot, rreth orës 08:40, në afërsi të “Plazhit të Vjetër”, një shtetase ende e paidentifikuar, rreth 50 vjeçe, ka rrezikuar të mbytet në det.

Kjo shtetase është transportuar në spitalin e Vlorës dhe ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e plotë të rrethanave të ngjarjes.
vijon

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.