Welcome to Vlora

Rama zbulon sms-të anonime për kryebashkiakun e Vlorës!

Mesazhe anonime që kryebashkiaku i Vlorës ka punësuar demokratë kanë mbërritur në telefonin e kryeministrit Edi Rama.

E pranoi vetë kryeministri në takimin e asamblesë së PS-së në këtë qytet. Rama para socialistëve u ktheu dhe përgjigje

Ermali ka të drejtë kush i bën këto mesazhe e ka gabim. Ermali dhe çdo kryetari bashkie ti kërkojmë llogari për punën se për këtë e marrim në punë. Kush thotë ne jemi të hapur për të gjithë jo vetëm që nuk duhet të mërzitet pse demokratët merren në punë kur janë të zotë. Është shumë e vjetër e pakuptimtë të merremi me këtë pjesë” tha Rama.

Rama njoftoi dhe 8 dhjetorin si datë kur do të mblidhet kongresi i PS-së.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.