Welcome to Vlora

“Qesh mirë kush qesh i fundit”, publikohet fotoja e parë e Elsa Lilës pas daljes nga burgu

Elsa Lila, e cila u arrestua me bujë pak kohë më parë nga autoritetet italiane, është lënë e lirë.

Lajmin e bëri të ditur Saimir Visha, i cili është edhe daja i Elsa Lilës. Pasi tha se shqiptarët kanë vjellë vrerë dhe zbuloi se ka drekuar në Itali me të, daja i Elsës ka publikuar një foto ku shkruan: “Qesh mirë kush qesh i fundit”.

“Jam kthyer sot nga Italia. Kam drekuar me të. Janë pushuar të gjitha akuzat. E gjitha një keqkuptim. Pafajësia e saj ka qenë që në momentet e para. Kam qenë me të. Më vjen turp që bashkëpunëtorët tanë, kanë vjellur vrer për Elsën.”, u shpreh avokati Vishaj.

Kujtojmë se këngëtarja Elsa Lila u shoqërua nga autoritetet italiane pasi akuzohej si një person i përfshirë në një grup kriminal që merrej me trafikun e drogës.

“Qesh mirë kush qesh i fundit”, publikohet fotoja e parë e

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.