Welcome to Vlora

Mundësi punësimi,Vlorë

E keni menduar ndonjëherë të ndërroni profesionin apo të bëni një punë të dytë e cila ju mundësonë jo vetëm të ardhura të mira por edhe të punoni gjatë kohës që ju jeni të lirë?Bëhu një ndërmjetës i liçensuar në pasuritë e paluajtshme, një profesion...

Direkt u jaрin dhuratë 21.500 euro/ Nëѕe i doni ѕhkoni jetoni në këtë fshat

Emigrimi është një fenomen që ka përfshirë jo vetëm Shqipërinë dhe vendet e ngjashme me ekonomi të dobët, por edhe ato me ekonomi të fortë, sic është Zvicra. Vendi zviceran Albinen, i vendosur në kantonin Valais, është një fshat i vërtetë nga...

Patriarku rus bën deklaratën e habitshme: Kush vdes në luftë i lahen mëkatet

“Kush vdes në luftë, i lahen mëkatet”, kjo ka qenë deklarata shokuese e patriarkut rus Kirill, i cili kërkon t’i vijë në ndihme Putinit për mobilizimin e ushtrisë. Sipas tij të gjithë ata që vdesin në luftë janë duke sakrifikuar jetën për të tjerët...

“I ka ditët e numëruara”/ Ish-spiuni britanik për Putin: Pas disa muajsh do largohet nga pushteti

“Vladimir Putin i ka ditët e numëruara. Presidenti rus nuk do të qëndrojë në pushtet me shumë se tre deri në gjashtë muaj”, u shpreh ish-oficeri britanik i inteligjencës, Christopher Steele. Ai theksoi se sapo sanksionet perëndimore ndaj Rusisë...

Dita botërore e oqeaneve/ Mbeturinat po shkatërrojnë popullatat e peshqve dhe gjallesave të tjera

Dita Botërore e Oqeaneve festohet çdo vit më 8 qershor në mbarë globin. Oqeanet përbëjnë mbi 70 për qind të planetit dhe janë thelbësorë për të mbështetur dhe promovuar jetën. Degradimi i tyre mund të destabilizojë dinamikën e tokës me burimet...

Kategoria - News & Trending

Weather Data Source: das wetter morgen in Vlora

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.