Welcome to Vlora

Pushuesit tmerrohen nga të shtënat

“Ne dëgjuam të shtëna dhe të gjithë vrapuan, ndoshta dy tre të shtëna, ne nuk pamë asgjë, nuk e di nëse ndonjë është qëlluar, Jam nga Norvegjia”, tha turisti norvegjez.

Ndërsa një tjetër qytetar në plazh tha se ka dëgjuar mbi 5-6 të shtëna dhe se të gjithë janë tmerruar e kanë ikur me vrap.

“U larguan me vrap, të tjerët u fshehën këtu. Kishte shumë njerëz në plazh në ato momente”, tha ai.

Policia nuk ka konfirmuar për të lënduar, por korespondenti i Panorama tha se një person raportohet të ketë marrë plagë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.