Welcome to Vlora

Protesta/ 1000 simpatizantë të PD-së nisen nga Vlora, Kryeministria është e blinduar nga Policia

Sot në orën 12:00, pritet që të mbahet protesta e thirrur nga kreu i PD-së, Sali Berisha. Edhe pse Tirana është në shtetrrethim përshkak të samitit të BE-së dhe Ballkanit Perëndimor, Berisha dhe aleati i tij, Ilir Meta do të mbajnë një protestë. Sipas një informacioni të fundit, mësohet se nga Vlora janë nisur 1000 simpatizantë të PD-së, por nuk dihet nëse do të gjejnë rrugën për të ardhur deri në bulevardin “Dëshmorët e Kombit”.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.