Welcome to Vlora

Poni i dedikoi këngë, Beniada e prekur nuk i mban dot lotët (Video)

Poni i ka dedikuar këngë Beniadës, e cila është finaliste në Big Brother VIP.

“Vajzë shqiptare” titullohet kënga, e cila është frymëzuar nga Beniada dhe Poni thotë se i dedikohet bukurisë shqiptare. Sapo dëgjoi emrin e saj në këngë, Beniada nuk mbajti dot lotët.

“Poni je më e mira në botë, nuk ka si ty”, tha Beniada teksa kërcente.

Kujtojmë se një natë, Poni hyri në shtëpinë më të famshme në Shqipëri dhe këndoi për Beniadën, e cila e pëlqen shumë muzikën popullore shqiptare, ndonjëse është rritur dhe ka zhvilluar karrierën në Itali.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.