Welcome to Vlora

Plagosja me thikë, kryetari i bashkisë niset për në spitalin e Traumës në Tiranë

Pas ngjarjes së ndodhur në Divjakë, kryetari i bashkisë Fredi Kokoneshi është nisur drejt spitalit të traumës në Tiranë, pasi gjendja e tij është e rënduar.

Pas ndërhyrjeve kirurgjikale në spitalin e Lushnjes, ata janë nisur për ndihmë më të specializuar për në Tiranë, paraprakisht është thënë se janë jashtë rrezikut për jetën.

Fredi Kokoneshi, kryetari i bashkisë është goditur në mushkri ndërsa shoferi i tij Gazmend Bullari ka marrë goditje në bark dhe i është prekur stomaku gjë që e bën të jetë në një gjendje më të rëndë shëndetësore.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.