Welcome to Vlora

Plagoset me armë zjarri 19-vjecari në fshatin Llaktund të Vlorës

Në fshatin Llaktund, Vlorë, në rrethana ende të pa qarta, dyshohet se është plagosur mbrëmjen e djeshme me armë zjarri, në pjesën e këmbës shtetasi Sebastian Jallaj , rreth 19 vjeç, i cili ndodhet në spitalin e Vlorës, nën kujdesin e mjekëve. Grupi hetimor vijon punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes dhe fiksimin e çdo prove materiale që do çojë në identifikimin dhe kapjen e autorit/ve.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.