Welcome to Vlora

Përcjellja e ish-Presidentit Bujar Nishani për në banesën e fundit, Berisha nuk i mban dot lotët gjatë fjalimit të lamtumirës

Ish kryeministri Sali Berisha nuk mundi dot ta mbyllte fjalimin e lamtumirës për ish-kryeministrin Nishani.

Në fund të fjalës së tij të mbajtur në varreza, Berisha u përlot disa herë, teksa përmendte fjalët U prefsh në paqe miku ynë i dashur.

“Do të mbetesh një burim i pashtershëm frymëzimi. Do të kesh gjithmonë mirënjohjen dhe do të jetosh në kujdesën tonë.

Dua të shpreh një falenderim për familjen tënde dhe për ata që bënë gjithçka që ti mos të niseshe pa kthim. U prefsh në paqe miku ynë i dashur”, tha Berisha.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.