Welcome to Vlora

Parashikimi i motit/ Vranësira dhe reshje shiu, ulen temperaturat

Këtë të martë moti ka marrë një kthesë tjetër. edhe pse jemi në pranverë.

Priten vranësira dhe reshje shiu të herëpashershme me intensitet të ulët dhe mesatar në formën e shtrëngatave.

Gjithashtu pritet një rënie e ndjeshme e temperaturave në vlerat e mesditës.

Megjithatë temperaturat  do të rriten përsëri në ditët në vijim.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.