Welcome to Vlora

“Nuk di kush janë baballarët e vajzave”, rrëfimi i 30-vjeçares që shiste trupin për para

Elsa Dhako, 30 vjeçe, nga qyteti i Pogradecit dhe nënë e tre fëmijëve përkatësisht 11, 7 dhe 5 vjeç ishte pjesë e emisionit “Historia ime” në Tv Klan, ku rrëfeu për jetën ekstremisht të vështirë që ka kaluar. Ajo tregon se i është futur rrugës së prostitucionit e detyruar nga rrethanat. Kishte një djalë nga martesa e parë dhe duhej të kujdesej për të.

Ishte mes katër rrugëve, pa shtëpi dhe nuk kishte para as për të ngrënë bukë. Kështu u detyrua që tek lokali që punonte si kamariere të ushtronte prostitucionin. Elsa tregon se nuk e di as kush janë baballarët e dy vajzave që ka.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.