Welcome to Vlora

Njëri i jepte makinës dy të tjerët kryen ekzekutimin, dëshmitarët që panë atentatin në Vlorë: Drejt dy viktimave u ‘zbrazën’ 60 plumba

Detaje të reja janë zbuluar nga atentati mafioz i ndodhur në Vlorë ku janë ekzekutuar dy të rinj të cilët po udhëtonin me automjetin tip “Ford” në mbikalimin e Panajasë.

Sipas dëshmitarëve autorët kanë qenë tre persona, ku njëri prej tyre drejtonte automjetin dhe dy të tjerët kanë qëlluar me kallashnikov me 60 plumba drejt viktimave.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.