Welcome to Vlora

Ekzekutim mafioz në Vlorë, konfirmohen dy të vdekur, një makinë po digjet në Novoselë

Një krim që ka ndodhur para pak minutash në fshatin Panaja të Vlorës duket se është një atentat i mirëfilltë mafioz.

Ka dyshime se janë dy persona të vrarë me breshëri automatiku brenda makinës së rrëzuar në kanal në autostradën Fier – Vlorë.

Shoferi duket se ka humbur kontrollin pasi është qëlluar mbi të në ecje e sipër nga një automjet tjetër.

Gazetari Këllçiu tha se një makinë është gjetur duke u djegur në Novoselë dhe dyshohet se është e autorëve.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.