Welcome to Vlora

Merr flakë në Llogara makina gjatë lëvizjes

Një makinë ka marrë flakë ne levizje në Llogara.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Njoftimi:

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 20.04.2022, rreth orës 07:00, në Llogara, ka marrë flakë në lëvizje, automjeti tip “Ford”, me drejtues shtetasin A. K. Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.