Welcome to Vlora

Mbytet 53-vjeçari në plazhin e Palasës, dyshohet se i ka rënë infarkt gjatë notit

Një 53-vjeçar ka ndërruar jetë ditën e sotme në plazhin e Palasës pasi është mbytur në ujë.

53-vjeçarit me inicialeF.N. , dyshohet se i ka rënë infarkt dhe për pasojë është mbytur në ujë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.