Welcome to Vlora

Luana Vjollca bën ndryshim në pamjen e saj dhe duket yll

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca ka bërë një ndryshim të vogël në pamjen e saj.

Ajo ka prerë balluket dhe këtë e ka treguar me anë të një videoje të publikuar në Instagram.

Luana ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit, të cilët e kanë pëlqyer look-un e saj të ri.

Kujtojmë se moderatorja na shoqëron çdo të shtunë me programin “Shiko kush luan”.

 

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.