Welcome to Vlora

Pse këtë dimër, këpucët me takë duhet t’i vishni patjetër me çorape

Sepse kështu thonë trendet e fundit dhe kur është fjala për trende nuk ka kundërshtime. Këpucët me takë të veshura me çorape janë një trend i padiskutueshëm, që na fton të dukemi shik dhe në të njëjtën kohë plot stil. Po çfarë çorapesh? Fjala është...

Gjashtë rregullat e njohura të modës, të cilat më nuk duhet t’i respektoni

Këto janë disa rregulla stilistike që janë plotësisht të vjetruara dhe ekzistojnë vetëm për të prishur dukjen e njerëzve që ende i ndjekin ato. Xhinset dhe pantallonat patjetër duhet të kenë rrip Shumica ende besojnë se është e nevojshme të bartni...

7 trendet e 2021 që vjen që duhet t’i keni në gardërobë sa më parë

Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar të blini disa nga tendencat më të mëdha të momentit apo doni të filloni të vishni herët ato që po parashikohen të jenë tendencat më të mëdha në vitin 2021, Who What Wear ka menduar për ju. Nga tendencat e modës së...

Luana Vjollca bën ndryshim në pamjen e saj dhe duket yll

Moderatorja shumë e dashur për publikun, Luana Vjollca ka bërë një ndryshim të vogël në pamjen e saj. Ajo ka prerë balluket dhe këtë e ka treguar me anë të një videoje të publikuar në Instagram. Luana ka marrë komplimente të shumta nga ndjekësit, të...

Kategoria - Mode

Weather Data Source: das wetter morgen in Vlora

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.