Welcome to Vlora

Kryebashkiaku humbet njeriun e afët të familjes, prek me fjalët e ndjera

Përmes një postimi në facebook ka njoftuar ndarjen nga jeta të nënës së tij ditën e sotme.Kryebashkiaku i Lezhës Pjerin Ndreu shpreh dhimbjen e thellë për njeriun e dashur si dhe bën me dije se pritja e ngushëllimeve do të bëhet në Shtëpinë e Funeraleve “Alba 2000”.

Postimi i plotë: Nuk ja dolem nene! Ike dhe na le! Na thyve zemrat. Gjithkush e do nenen e tij, dhe ne te deshem aq shume, per zemren tende te madhe qe tu semur e te mundoi aq shume. Ik e qete te babai, perqafoje se te ka marre malli, thuaji se na le si te deshi zemra! Lamtumire nene e dashur dhe e shtrejte! Duke mirekuptuar gjithkend per situaten, pritja per nenen do behet tek Shtepia Funeraleve “Alba2000” prane Medresese, nga ora 14 e dites se sotme deri ne oren 11 te dites se neserme. Varrimi neser ne oren 12 ne Tufine!

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.