Welcome to Vlora

Java nis me reshje, parashikimi i motit për ditën e sotme 1 shkurt 2021

Sipas Meteoalb, sot temperaturat do të pësojnë një rritje të lehtë, ku do të variojnë: në zonat malore, nga -1°C në 04°C, në zonat e ulëta nga 08ºC në 12°C dhe në zonat bregdetare nga 11°C në 12°C.

Era do të fryjë në drejtim Jugor ndërsa forca e valëzimit në det do të jetë 3 ballë.

Kosova sot do të mbizotërohet nga alternime vranësirash dhe kthjellimesh të cilat do të sjellin mot të paqëndrueshëm.

Temperaturat do të pësojnë nuk do të ndryshojnë ku do të variojnë: në zonat malore nga -1°C në 05°C dhe në zonat e ulëta nga 02°C në 07°C.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.