Welcome to Vlora

I fundit! Një grua hidhet nga lartësia e spitalit, detajet e para

Vetëhidhet nga lartësia e spitalit psikiatrik në Vlorë, një shtetase me inicialet H. Xh., 50 vjeçe. Sipas policisë, gruaja ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor ka nisur punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Njoftimi:

Vlorë/Informacion paraprake

Më datë 01.02.2021, rreth orës 09:10, dyshohet se është vetëhedhur nga lartësia e spitalit psikiatrik, shtetasja H. Xh., 50 vjeçe, e cila ndodhet nën kujdesin e mjekëve, në gjendje të rëndë shëndetësore.

Grupi hetimor dhe shërbimet e Policisë ndodhen në vendngjarje dhe vijojnë punën për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.