Welcome to Vlora

Hotelet e Vlorës dalin me super ofertë : Akomodohuni falas për një natë

Tashmë jemi në muajin e Pavarësisë ,ku shënohet dhe 110-vjetori i saj .Edhe pse Pavarësia festohet në mbarë vendet ku gjendet Shqiptarët , administratorët e hotelerive të qytetit kanë bëre thirrje një zëri ,ku Pavarësia festohet në Vlorë aty ku nisi rrugëtimi i Shtetit Shqiptarë .Rezervo 2 netë qëndrimi dhe akomodohu falas në dt 28 Nëntor

Oferta e Vlorës 26-30 Nëntor

Përfshinë:
25 euro personi/natë
Me mëngjes

20€/ person
✔️Darka Gala
✔️Muzikë Live
✔️Mega Koncert në Shesh
✔️Hyrja free- Muzeu Kombëtar i Pavarësisë
✔️Parking
✔️Late check out
✔️Fëmijët 0-4 vjeç falas, fëmijët 6-12 vjeç 50%të çmimit.

Çmim promocional:
Shëtitje panoramike me anije në gjirin e Vlorës
1,000 all/ person.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.