Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e premte, 20 maj 2022

Dashi: Pritet që pasditja e së premtes të jetë shumë më e mirë se mëngjesi për sa i përket dashurisë dhe ndjenjave. Në punë tregohuni të kujdesshëm në përgjigjet që jepni gjatë mosmarrëveshjeve.

Demi: Ndoshta po prisni shumë nga partneri/ja juaj, por sonte përpiquni të jeni më tolerantë. Situata interesante profesionale edhe për ata që ndihen të lënë pas dore.

Binjakët: Keni një zemërgjerësi dhe ndjenjë përgjegjësie, dashuritë që lindin në këtë periudhë mund të jenë shumë të rëndësishme. Nuk është e pamundur që muajin e ardhshëm të vijë një mundësi e shkëlqyer në sferën e punës.

Gaforrja: Dashuria vazhdon, por të afërmit dhe miqtë nuk po jua bëjnë jetën të lehtë, ndaj përpiquni të rezistoni. Tani i keni të gjitha mundësitë për një promovim në punë.

Luani: Kushtojini vëmendje fjalëve që do të përdorni me partnerin/en tuaj këtë mbrëmje. Në punë gjërat janë në ekuilibrin e duhur, përpiquni të kthjelloni mendjen.

Virgjëresha: Mosmarrëveshjet mund të zgjidhen, këtë të premte do të keni marrëdhënie të mira me të tjerët. Shmangni apo shpërfillni njerëzit që ju pengojnë të rriteni në punë.

Peshorja: Mëngjes paksa i ndrydhur, pasdite do të rikuperoni gjithçka. Në punë është një kohë kur duhet t’i merrni gjërat me qetësi, të shmangni stresin.

Akrepi: Këtë të premte yjet janë miqtë tuaj, përpiquni të përfitoni nga rasti. Rimëkëmbje e ngadaltë në punë, por rikuperim është dhe ky gjithsesi.

Shigjetari: Dashuria nuk është në ditën tuaj më të mirë aktualisht, megjithatë mos u sforconi shumë. Puna po përparon, por mundësitë janë që të bëhet më mirë.

Bricjapi: Këtë të premte do të jeni të shqetësuar dhe nervozë, përpiquni të ruani qetësinë. Puna ju ka përfshirë totalisht. Një ditë pushimi do t’ju bënte mirë.

Ujori: Ditë interesante për ata që dëshirojnë të çojnë përpara një projekt në çift. Puna vazhdon t’ju japë kënaqësi.

Peshqit: Jeni të dashuruar, po, por me jetën, jo me planet për një lidhje të qëndrueshme. Kërkoni dikë për t’i kanalizuar këto energji, keni dhe ju nevojë për stabilitet. Puna po ecën, por ngadalë, dita e rikuperimit është afër.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.