Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e mërkurë, 4 maj 2022

Dashi: Në dashuri është koha për t’u përkushtuar dhe për të qenë të fortë, mos vazhdoni më me justifikime. Në punë, njohjet që keni do të ndihmojnë për të arritur një sukses.

Demi: Një sy tek Akrepi dhe Ujori. Ndoshta nuk është koha për të kërkuar kaq shumë dashuri, qetësohuni. Në punë gjërat mund të jenë më mirë, por mos vallë ju po ankoheni ca si shumë?

Binjakët: Nuk ka keqkuptime të mëdha në dashuri, por si gjithmonë, kini kujdes. Në punë, këmbëngulja dhe shkathtësia do të bëjnë që të shpëtoni nga një varg situatash të pakëndshme.

Gaforrja: Dashuria mund të përmirësohet, por shumë surpriza të tjera do të vijnë së shpejti. Puna nuk po shkon ashtu siç duhet, por mos u shqetësoni sepse gjithçka mund të zgjidhet.

Luani: Një situatë e paqartë mund të krijojë disa dyshime në ata që janë në lidhje dashurie. Shefi është më i sjellshëm se zakonisht në punë.

Virgjëresha: Në dashuri situata është më mirë se periudha e fundit, gjërat mund të përmirësohen. Mund të ketë lajme të reja në punë, ju duhet të prisni.

Peshorja: Ndonjëherë dashuria nuk mund të kuptohet lehtë, por kjo është e bukura e saj. Puna nga ana tjetër është duke ju ecur mirë.

Akrepi: Më në fund pak qetësi, të shijoni ditën me partnerin është ajo që ju nevojitet dhe tani e keni të mundur. Në punë, të besosh më shumë mund të jetë zgjidhja.

Shigjetari: Konfirmim i mëtejshëm se sa e rrallë dhe e pastër është dashuria juaj. Lodhja nga puna mund të jetë stimuluese për t’u rritur më shumë profesionalisht.

Bricjapi: Kjo e mërkurë 4 maj është një ditë paksa e çuditshme, dashuria është e ndërlikuar, por edhe befasuese. Nëse arrini të flisni pak më shumë me kolegët në punë, kjo gjë mund të ndihmojë për të vënë punët në vijë.

Ujori: Dashuria do të zgjidhë disa trauma që keni përjetuar së fundi. Në punë nuk janë mirë gjërat. Madje pas pak, puna do të jetë më e vështirë se zakonisht.

Peshqit: Një ditë e mirë për të ndryshuar gjërat dhe për të shkuar përtej pritshmërive tuaja. Në punë do të ketë të reja.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.