Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e martë, 25 tetor 2022

DASHI

Përpiquni të qëndroni të qetë këto ditë, sepse kohët e fundit durimin e keni humbur lehtë dhe tani rrezikoni të humbni pikë të rëndësishme. Do të ishte një turp i vërtetë. Në dashuri duhet të rikuperoni qetësinë dhe qetësinë. Venusi nuk e keni më  përballë. Thirrja për kujdes është ende e vlefshme në punë.

DEMI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 25 tetor 2022), një ditë paksa shqetësuese për shenjën tuaj. Në dashuri duhet pak maturi. Mundësia e duhur për ju dhe partnerin tuaj mund të vijë së shpejti. Dikush ndoshta përpiqet të marrë kohë dhe nuk është kurrë mirë.

BINJAKËT

Yjet në këtë periudhë ju këshillojnë të flisni qartë dhe të kuptoni se në cilën rrugë po shkoni. Nëse ka një person që ju intereson, dilni përpara. Projektet e reja janë ngadalësuar, prandaj duhet të bëni pak durim. Së shpejti gjithçka do të funksionojë.

GAFORRJA

Fillimi i muajit ishte i vështirë, por tani gjithçka po shkon mirë. Vërtet mund të thuhet se ky fund muaji është vërtet i favorshëm dhe jep kënaqësi të mëdha. Shumë planetë në favorin tuaj. Ata që kanë mbaruar studimet dhe janë në kërkim të një pune të parë mund të kenë mundësi të shkëlqyera.

LUANI

Kujdes nga çdo keqkuptim që mund t’ju çojë në grindje me ata që ju rrethojnë. Mund të ketë ndonjë shqetësim nëse në çift ka disa kohë që kanë probleme. A po bëni diçka për t’i rregulluar ato? Jeni veçanërisht të hutuar në punë.

VIRGJIRËSHA

Ditë shumë interesante në të cilat do të jetë e mundur të përkufizoni një marrëdhënie sentimentale njëherë e përgjithmonë. Menaxhimi i punës mund të jetë më i lehtë dhe mund të çojë në arritje të mëdha. Prandaj, përveshni mëngët.

PESHORJA

Dashuria është sërish protagoniste pasi nuk ka kohë që ka ndodhur. Ata që nuk janë më rehat me një person mund të kërkojnë një tjetër. Jeni të lodhur nga rutina e zakonshme dhe dëshironi të filloni aventura të reja. Nëse nuk jeni të kënaqur me një situatë pune, bëni një hap prapa.

AKREPI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 25 tetor 2022), një periudhë interesante për të rindezur një pasion që tashmë është i fjetur. Janë të paktë çiftet që duan të ndahen, ka më shumë që debatojnë. Ndoshta është koha për t’u sqaruar. Fazë e shkëlqyer rikuperimi në punë.

SHIGJETARI

Një ditë vërtet interesante për shenjën tuaj. Periudha ndihmon ata që po hyjnë në një lidhje të re. Diçka vërtet e veçantë mund të arrihet. Marrëdhëniet e lindura në këtë periudhë janë të favorizuara. Lajm pozitiv për ata me kauza të hapura.

BRICJAPI

Në dashuri lindin emocione të mira dhe të reja. Një person i lindur në shenjën e Akrepit mund t’ju japë një tregues të dobishëm në punë. Ndoshta lind një mundësi për t’u kapur, por duhet kapur në kohë, kështu që ju mbetet të përveshni mëngët.

UJORI

Sipas horoskopit të Paolo Fox (e martë 25 tetor 2022), situata bëhet e trazuar për çiftet që kanë pasur probleme në të kaluarën. Në punë nuk doni të debatoni, pa qenë nevoja. Gjërat mund të jenë ndryshe sot dhe duhet të gjeni besim tek ata që ju rrethojnë.

PESHQIT

Disa tensione në punë sikur nuk kanë ndodhur, për një kohë të gjatë. Në dashuri është një kohë vërtet interesante. Më në fund keni kapërcyer disa konflikte në familje. Tensione në vendin e punës. Gjërat nuk po shkojnë ashtu siç dëshironi. Por përpiquni të qëndroni të qetë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.