Welcome to Vlora

Horoskopi për ditën e enjte, 14 korrik 2022

Dashi: Epo në dashuri, një kohë emocionuese po vjen dhe ju vetëm se duhet të reagoni. Mjaft me të kaluarën, duhet të bëni miq të rinj. Në punë, së shpejti do të arrini rezultatet e dëshiruara!

Demi: Mëngjesi për dashurinë është premtues, kini kujdes për disa probleme pasdite. Në punë, përpiquni të mos i shtyni takimet: diskutimet produktive janë të mundshme!

Binjakët: Hëna është në anën tuaj, ndaj dashuria është e mirë: së shpejti një surprizë do të trazojë sferën tuaj sentimentale. Në punë do ketë mundësi, por edhe konfirmime të që ju gëzojnë!

Gaforrja: Në dashuri përpiquni të qëndroni të qetë sepse së shpejti do t’ju duhet të bëni një zgjedhje. Lajmet po vijnë, tani nuk mund të ndalesh. Në punë keni shumë për të bërë. Dhe gjithashtu shumë dyshime për ndryshimet!

Luani: Mirë gjërat në dashuri, tani mund të bëni shumë plane, por Hëna do të jetë në dizavantazh pasdite kështu që personat në krizë duhet të ruajnë qetësinë. Në punë përpiquni të pranoni këshillat dhe sugjerimet e atyre që ju rrethojnë!

Virgjëresha: Duhet të qartësoni zemrën tuaj, duhet të kuptoni se çfarë ndjeni në të vërtetë për një person. Në punë, përpiquni të punoni shumë dhe të jepni më të mirën: Reagime mjaft të mira do të vijnë së shpejti!

Peshorja: Lajm i mirë në dashuri sepse nga data 18 Afërdita nuk do të jetë më kundër: përpiquni, megjithatë, të sqaroni gjërat me gjysmën tjetër. Në punë, ata që mbjellin, herët a vonë i korrin frytet. Dhe kënaqësitë!

Akrepi: Hëna është disonante, ndaj në dashuri duhet të ruani qetësinë sepse po vuani shumë prej largimit nga dikush. Në punë nuk ju mungon vullneti: eja, tani mund të bësh çfarë të duash!

Shigjetari: Pasioni do të zgjohet në gusht, ndaj dashuria premton gjëra të mëdha pas pak javësh. Në punë ka nga ata që janë “zgjuar” dhe tani mendojnë për një projekt të ri!

Bricjapi: Nëse doni të zgjidhni një problem në dashuri, duhet ta bëni tani: të menduarit pa fund, thjesht nuk ju ndihmon. Në punë përpiquni të shkëputeni pak dhe të largoheni nga përditshmëria!

Ujori: Mundohuni të organizoni diçka të bukur nëse jeni në lidhje dhe për ata single, takimet janë të favorizuara. Yjet janë në anën tuaj. Në punë, gjithçka do të përmirësohet, sidomos pasdite: biznesi është në ato që quhen ditë të mira!

Peshqit: Nga 18 korrik e tutje, gjërat në dashuri do të përmirësohen, pa dyshim. Në punë, projekte të rëndësishme për të ardhmen: nga java e ardhshme do të përballeni me disa lajme të mira!

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.