Welcome to Vlora

Horoskopi i të enjtes/ Sot një ditë pozitive për të lindurit e kësaj shenje

Dashi

Dashuria: Neser dashuria mund të marrë një hap prapa, ose çiftet mund të vendosin të heshtin lidhur me problemet. Disa keqkuptime mund të ndikojnë gjithashtu edhe në çiftet e konsoliduara tashmë. Beqarët duhet të jenë të gatshëm të përjetojnë disa njohje të reja.

Puna: Vijnë interesat dhe aktivitetet e reja, mos u shqetësoni nëse ka situata të punës që përfundojnë ose ndryshojnë papritur.

 

Demi

Dashuria: Një ditë ideale për t’ia ofruar dashurisë, shumë prej jush neser do të ndjejnë një rrahje të fortë të zemrës dhe është një shenjë pozitive për ata që kanë nevojë për të rimarrë një ekuilibër me ndjenjat e tyre. Beqarët do të bëjnë njohje të mira, përfitoni prej tyre në përpjekje për të marrë më të mirën.

Puna: Falë Saturnit dhe Mërkurit në gjendje të mirë, ata ju sigurojnë një përqendrim të
mirë të ideve dhe një krijimtari të fortë.

Binjakët

Dashuria: Shumë prej jush neser përballen me një sërë pengesash që duhet të tejkalohen në mënyrë diplomatike. Tensione dhe pavendosmëri për ata që jetojnë dy histori ose nuk janë të bindur për një dashuri. Beqarët do të bëjnë mirë të mos marrin vendime të nxituara në një çështje të ndjeshme për ta.

Puna: Edhe në punë që po prisni, ndoshta lajmi i ardhshëm do t’ju ndihmojë të kuptoni se çfarë të bëni.

Gaforrja

Dashuria: Ditë interesante për ata që kanë lindur nën shenjën e Gaforres. Neser ju do të ndjeni nevojën për të vënë jetën tuaj në rregull dhe për të menaxhuar më mirë rrjedhën e emocioneve. Beqarët që kanë pasur momente për t’u përballur me dyshime ose kanë gjetur veten në një udhëkryq neser do ta kthejnë faqen.

Puna: Koha e duhur për të gjetur një balancë profesionale që do t’ju lejojë të
organizoheni më mirë.

Luani

Dashuria: Një periudhë dukshëm pozitive për Luanët, neser ju do të jeni në gjendje të vendosni vitalitetin tuaj të dashurisë dhe do të ktheheni një qendër! Venusi dhe Jupiteri ju japin ngarkesën e duhur dhe bukurinë që ju nevojitet për të bërë një goditje në zemrën e partnerit/es. Beqarët do të jenë në gjendje për të rifilluar një marrëdhënie të thyer.

Puna: Dita e rimëkëmbjes për ata që kanë një profesion ose një aktivitet, mund të
përfundoni shitjet dhe marrëveshjet e shkëlqyera.

Virgjëresha

Dashuria: Neser ju do të gjeni pak qetësi, veçanërisht nëse kohët e fundit keni përjetuar komplikacione të rënda personale. Lërini diskutimet dhe grindjet prapa krahëve dhe gëzoni këtë ditë të bukur! Takime të reja po vijnë për ata që kërkojnë dashurinë.

Puna: Fati për momentin ju lejon të bëni një hap të madh përpara në punë. Jini më
optimist!

Peshorja

Dashuria: Qëndroni larg njerëzve negativ, për momentin po kaloni një sërë tensionesh që vijnë nga jashtë, të cilat mund të dëmtojnë qetësinë sentimentale. Periudha nuk është me të vërtetë e mirë edhe për beqarët, reagojnë dhe përballen me lojëra të këqija.

Puna: Në punë do të keni përshtypjen se jeni vlerësuar keq, menaxhimi i marrëdhënieve me kolegët dhe eprorët do të jetë më e komplikuar.

Akrepi

Dashuria: Nëse jeni duke kërkuar qetësi neser, ndoshta do të jetë dita e duhur për ta gjetur atë. Në dashuri çdo gjë shkon mirë dhe ju mund të bëni zgjedhje të mëdha që do t’ju bëjnë të dukeni për të ardhmen me më shumë optimizëm. Beqarët vazhdojnë të kenë pasiguri që duhet të tejkalohen.

Puna: Puna nuk shkakton probleme të veçanta, ndoshta disa keqkuptime me kolegë ose bashkëpunëtorë mund t’ju shqetësojnë.

Shigjetari

Dashuria: Horoskopi neser njofton një qiell pozitiv që do t’ju bëjë të jetoni emocione të reja. Disa nga ju do të kërkojnë një histori të qëndrueshme, të tjerët do të vendosin të ndryshojnë stilin e tyre të jetesës. Beqarët do të jenë në gjendje të provojnë ndjesi të reja, një takim në veçanti mund të jetë vendimtar.

Puna: Ju do të stimuloheni nga mundësitë e reja që rrotullohen rreth jush, sigurohuni që të bëni zgjedhje të përshtatshme.

Bricjapi

Dashuria: Në dashuri dikush mund të shfaqë dyshime dhe paqartësi. Në veçanti, çiftet e vjetra duhet të përballen me një lloj rinovimi. Venusi në shenjë do të krijojë situata të favorshme për beqarët që mund të takohen me shpirtin binjak.

Puna: Në frontin e punës është më mirë të shmangni hapat e rrezikshëm, disa njerëz mund të krijojnë vështirësi.

Ujori

Dashuria: Të lindurit e Ujorëve do të duhet të kenë durim në marrëdhëniet e dashurisë: neser është një ditë për të mbajtur veten nën kontroll, sepse shtytja do të zërë vendin e arsyes. Javë interesante për beqarët, ndikimet astrale do të sjellin befasi të këndshme.

Puna: Në punë do të ketë para në dorë, transferimt dhe ndryshime, lëvizjet e mundshme që do të sjellin gjëra pozitive.

Peshqit

Dashuria: Dashuria neser mund të kthehet në protagoniste, por mbani mend se është koha për sqarime. Nëse keni një shpjegim, tani do të jeni të detyruar të flisni qartë. Beqarët duhet të shmangin të qenit në situata të paskrupullta, ata mund të ngjallin thashetheme.

Puna: Periudha e pritjes për punë, por yjet rekomandojnë marrjen e gjithçkaje që vjen, së shpejti do të vijnë kohë më të mira.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.