Welcome to Vlora

Goditën njëri-tjetrin me sende të forta, përfundojnë në spital çifti i të moshuarve

Policia ka dalë me njoftim për sherrin mes ciftit të të moshuarëve në Durrës.

Asije dhe Ahmet Stafa kanë goditur njëri-tjetrin me sende të forta dhe për pasojë janë plagosur. Të dy ndodhen në spital nën kujdesin e mjekëve.

Konflikti ka ndodhur për motive të dobëta ndërsa policia vazhon punën për zbardhjen e plotë.

Njoftimi i policisë:

Durrës/Informacion paraprak

Rreth orës 10:40, në lagjen nr.11, Durrës, shtetasit A. S., 78 vjeç dhe A. S., 74 vjeçe (bashkëshortë), pas një konflikti për motive të dobëta, kanë goditur njëri-tjetrin me sende dhe objekte të forta. Për pasojë, të dy këta shtetas ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.