Welcome to Vlora

EMRI – VIDEO/ Digjet gjatë natës një makinë në Vlorë, ja kujt i përkiste

Një makinë është përfshirë nga flakët e zjarrit gjatë natës së djeshme rreth orës 02:30 në lagjen “24 Maji”, Vlorë.

Uniformat blu bëjnë me dije se zjarri ka rënë në një automjet të parkuar , tip “Ford” në pronësi të shtetasit Lulëzim Karabolli, banues në Vlorë, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Njoftimi i policisë

Vlorë/Informacion paraprak

Më datë 27.09.2022, rreth orës 02:30, në lagjen “24 Maji”, Vlorë, ka rënë zjarr në një automjet të parkuar, tip “Ford” në pronësi të shtetasit L. K., banues në Vlorë, ku janë shkaktuar vetëm dëme materiale.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe përcaktimin e shkaqeve të rënies së zjarrit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.