Welcome to Vlora

E rëndë në Vlorë, 54-vjeçari jep fund jetës duke u vetvrarë me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Vlorë, ku një person i ka dhënë fund jetës duke vetëvrarë.

Bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në lagjen “Pavarësia” në Vlorë, ku shtetasi L. B., 54 vjeç, person me aftësi të kufizuara, i ka dhënë fund jetës duke u vetëvrarë me armë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.