Welcome to Vlora

Del nga spitali foshnja tre muajshe që u aksidentua dje, si është gjendja e prindërve

Arjan dhe Vilma Konomi, të aksidentuarit tek Rruga e Kavajës janë në gjendje të qëndrueshme në spital dhe kanë dalë nga trajnimi intesiv.

Gazetarja Dorjana Bezat mëson se ata janë shtruar në pavion ku po trajtohen për politraum.

Për fat të mirë, foshnja 3 muajshe ka dalë nga spitali.

Ata u shtruan ditën e djeshme në Spitalin e Traumës, pas aksidentit të shkarkuar  nga 39-vjeçari Ajas Sulejmeni, i cili pa respektuar sinjalistikën, i përplasi në vijat e bardhja në Rurgën e Kavajës.

Pas aksidentit, ai u largua me shpejtësi nga vendi i ngjarjes, por u kap pak orë më vonë. Pas testit të kryer, ai rezultoi nën efektin e drogës.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.