Welcome to Vlora

Befason Alban Ramosaj, bën deklaratën e papritur për Donaldin dhe Borën

Këngëtari Alban Ramosaj ka qenë në qendër të një faqeje në Instagram, e cila vinte në dyshim jetën e tij luksoze dhe udhëtimet e shpeshta në Dubai.

Ky postim ka tërhequr vëmendjen e këngëtarit dhe përmes reagimit të tij, ironizon Donald Veshaj dhe Bora Zemanin.

Albani ka shkruar se po të ishte kaq i pasur do të blinte 1 milion ndjekës në Instagram ( duke hedhur dyshime se kështu ka vepruar Zemani, e cila arriti 1 milion ndjekës pak kohë më parë ).

Ndërkohë, me shtëpitë që ka përmendur, ai dukshëm ironizon ish partnerin e së motrës, Donaldin.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.