Welcome to Vlora

Beatrix Ramosaj dhe Bora Zemani takohen për tu sqaruar! (Pamje)

Credibly empower enterprise wide mindshare for excellent “outside the box” thinking. Proactively mesh impactful meta services rather than enterprise results. Professionally generate end-to-end human capital holistic networks. Authoritatively customize cross-media imperatives rather than client focused schemas.

Moderatorja e njohur, Bora Zemani dhe aktori, Donald Veshaj ka tashmë disa muaj që janë ndarë, por pavarësisht kësaj ata janë duke u përfolur në media për shkak të raportit të tyre.

Së fundi Donaldi është bërë pjesë e “Big Brother VIP” dhe aty nuk po heziton të tregoi detaje nga jeta e tij private.

Në një bisedë me gazetaren, Paloma, ai nuk dëshironte të jepte shumë detaje rreth raportit me moderatoren e Përputhen, por i pyetur nëse familja e tij e kishte problem që ajo kishte një fëmijë, Veshaj u shpreh se këtë gjë aspak se kanë pasur problem, pasi atyre ju intereson lumturia e djalit të tyre.

“Ata kanë dëshirë që të më shohin të lumtur, kur unë jam i lumtur janë edhe ata”, ka thënë ai.

Donaldi gjithashtu ka zbuluar se ai nuk ka qenë arsyeja që Bora Zemani është ndarë nga partneri i saj i mëparshëm me të cilin ka dhe një djalë.

Në këtë edicion të Big Brother, janë futur në shtëpi personazhe të njohur si aktorë, balerinë, këngëtarë dhe ish-futbollistë.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.