Welcome to Vlora

Bashkëshorti shqiptar dhunon barbarisht gruan shtatzënë, 22-vjeçarja lind parakohe

Një ngjarje tejet e rëndë është regjistruar në Kosovë. Mësohet se një grua shtatzënë është dhunuar barbarisht nga burri i saj.

Për shkak të dhunës së ushtruar e reja ka lindur beben parakohe. E dhunuara mësohet se është 22-vjeçe.

Ngjarja është marrë nën hetim, teksa po kryhen dhe veprimet procedurale, ndërsa e dhunuara po trajtohet në spital.

Lidhur me rastin janë njoftuar organet e rendit. Policia ka qëndruar aty derisa është kryer lindja. Ata tani janë duke u marrë me burrin e saj. Gjendja e saj është stabile. Duhen edhe disa analiza shtesë. Kjo dyshohet se ka ardhur si pasojë e dhunës”, tha drejtori i klinikës.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.