Welcome to Vlora

Babai i katër fëmijëve, 47-vjeçari shqiptar i jep fund jetës

Një ngjarje e rëndë është shënuar në Greqi, ku një shqiptar i ka dhënë fund jetës.

Bëhet me dije se një 47-vjeçar, babai i katër fëmijëve është gjetur i vetëvarur në banesë në Mesinisë të Greqisë.

Mediat greke shkruajnë se ai prej vitesh jetonte në Greqi dhe se ishte një njeri puntorë që merrej me bujqësinë, por që kishte arritur të hapte edhe një dyqan të tij.

Ende nuk dihet se në çfarë rrethanash shqiptari ka ndërmarrë këtë akt ekstrem. Policia greke po punon për zbardhjen e ngjarjes dhe rrethanave që kanë çuar 47-vjeçarin në vetvrasje.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.