Welcome to Vlora

Apartament me Qera Ditore,Lungomare

Apartamenti përbëhet nga një dhomë gjumi,një sallon sëbashku me kuzhinën,dy ballkone dhe një tualet .Ndodhet në katin e 6-banim .Me ashensor ,kondicioner dhe të gjithë mobilim e nevojshëm për të kaluar pushimet tuaja në Vlorë .I përshtatshëm për 4 persona .

Për më shumë informacion +355684012017

Kliko mbi foton për të parë me shumë detaje

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.