Welcome to Vlora

Aksident zinxhir që në mëngjes në aksin Vlorë – Peshkëpi

Një aksident zinxhir është regjistruar mëngjesin e sotëm në aksin rrugor Vlorë – Peshkëpi.

Një automjet tip “Toyota” është përplasur me një automjet tip “Volkswagen” dhe me një automjet tip “Ford” në orën 07:00 të mëngjesit të sotëm

Drejtuesit, shtetasit A. C, dhe G. A, si dhe një pasagjere e mjetit “Ford”, shtetasja L. M, ndodhet në spitalin e Vlorës, jashtë rrezikut për jetën, informon policia.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor, i cili po kryen veprimet e mëtejshme në lidhje me sqarimin e rrethanave të aksidentit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.