Welcome to Vlora

Aksident në rrugën e Lumit të Vlorës, plagoset drejtuesi i motorit

Një aksident ka ndodhur këtë mesditë në rrugën e Lumit të Vlorës.

Aksidenti ndodhi pranë fshatit Sherishtë. Një makinë mësohet se është përplasur me një motor.Policia dhe ambulanca kanë mbërritur në vendin e ngjarjes.

Nga aksidenti është plagosur drejtuesi i motorit, që është në gjendje kritike për jetën.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.