WelcometoVlora

Shitet Apartamenti 1 + 1 në Lungomare

Apartamenti përbëhet nga 1 Sallon me hapësirë sëbashku me kuzhinën, 1 dhomë gjumi , 2 ballkone dhe 1 tualet . Kati i 6-banim .

Sipërfaqja : 83 m2 total Vëndodhja : Lungomare

Për më shumë informacion +355684012017

Zjarret kanë përpirë dhjetra hektarë me pyje, Policia e Vlorës arreston dy të dyshuar

Në Vlorë e Sarandë kapen dhe vihen në pranga 2 autorë të dyshuar për zjarrvënie. Në vijim të punës hetimore për identifikimin dhe kapjen e autorëve të zjarrvënieve, si rezultat i informacioneve dhe provave të...

Horoskopi për ditën e martë, 10 gusht 2021

Dashi Nesër ju mungon shumë një person i afërt që për momentin ndodhet larg jush. Për këtë arsye jeni bërë pak nostalgjikë. Demi Nëse humori nuk është edhe aq i mirë, largoni shqetësimet dhe mendimet e zymta dhe...

LAJMI I FUNDIT/ U paralajmërua prej dy javësh, autoritetet dorëzohen, zjarri hyn në Llogara

Mëngjesin e sotëm zjarri ka hyrë në Parkun e Llogarasë në Vlorë. Burimet bëjnë me dije së është djegur zona e njohur si Gropat e Piri dhe se flakët po vazhdojnë të përpijnë tërrenin. Autoritetet prej disa ditësh thonë...

Situatë alarmante në Gjormë të Vlorës, disa familje mbesin të rrethuar nga flakët, nuk dihet nëse ka të lënduar

Situatë alarmante në Gjorm të Vlorës, burime bëjnë me dije se janë djegur 4 stane me bagëti dhe se disa familje kanë mbetur të izoluara në stane të rrethuar nga flakët.Raportohet se përveç banesave të djegura janë...

Zjarri mori para gjithçka në Gjormë, zjarrfikësit e Selenicës ‘ndërhyjnë’ me pompa krahu

Zjarri në fshatin Gjormë të Selenicës shkatërroi sipërfaqe të mëdha toke, dogji 5 shtëpi dhe shkrumboi kasolle të tëra bagëtish duke rrezikuar edhe jetën e banorëve. Nga pamjet e siguruara zjarrëfikësit shihen me pompa...

Era e fortë rrezikon Parkun e Llogarasë, ndërpritet ndërhyrja nga ajri

Era e fortë dhe me drejtim nga jugu ka bërë që situata e zjarrit në malin e Karaburunit  të përkeqësohet dhe konkretisht në pjesën mbi Gjirin e Gramës që lidhet me Llogaranë. Sipas punonjësve të ADZM, era ka...

Flakët në Nartë, Leli: I kemi vënë në kontroll, zjarrvënie e qëllimshme

Kryetari i Bashkisë Vlorë, Dritan Leli, tha se zjarri që ka përfshirë zonën në hyrje të Vlorës dhe që ka kërcënuar disa depozita me karburant, është ndezur qëllimisht. “Është zjarrvënie e qëllimshme në zonën e hyrjes së...

Protesta e bizneseve në Vlorë, Bedini: Përshëndesim reagimin e Ramës, Komiteti Teknik të na sqarojë

Kreu i Operatorëve Turistikë në Vlorë, Vasil Bedini ka përshëndetur vendimin e njoftuar nga kryeministri për zgjatjen e orarit të muzikës deri në 23:00. Bedini ka thënë se tashmë janë duke pritur që të dalë Komiteti...

Leli flet si mjek me pronarët e bizneseve: Pse muzika përhap virusin, kryeministri na dha një fashë të re orare, nuk është pak

Kryetari i Bashkisë së Vlorës, Dritan Leli, në një intervistë , ka folur mbi shqetësimet e bizneseve në Vlorë, për çështjen e muzikës, dhe mbylljen e aktivitetit të tyre gjatë ditës së sotme. Leli tha se si bizneset...

Gjobitet me 1 mln lekë administratori i lokalit në Vlorë, procedohen 2 të tjerë

Ndëshkohet me gjobë prej 1 milion lekë si dhe procedohet penalisht administratori i një lokali në zonën e “Ujit të Ftohtë” në Vlorë. Uniformat blu bëjnë me dije se administratori me iniciale K. Xh nuk i është bindur...

Vendosën himnin kombëtar në lokal pas 22:00, lirohen në orët e para të mëngjesit 4 personat e shoqëruar në Vlorë

Është shoqëruar me protestë ndalimi i pronares se një lokali në Vlorë, pasi në shenjë kundërshtie për orën policore, shumë biznese vendosën himnin kombëtar. Ngjarja në fjalë ndodhi vetëm pak minuta para orës 22:00, orar...

Horoskopi i të shtunës/ Shenjat që do të kenë të reja interesante në fushën e ndjenjave

Dashi Yjet këshillojnë që të tregoheni të kujdesshëm ndaj fjalëve që do të thoni. Diçka e thënë në mënyrë të gabuar mund të shkaktojë konfuzion. Parashikohet një rikuperim fizik. Demi Keni nevojë për pikë referimi për...

Rama zbarkon në Vlorë : Dështimet e sulmeve të këshilltarëve ndaj Dritan Lelit

Pak kohë më parë, menjëherë pas zgjedhjeve, kryeministri Edi Rama deklaroi për kryetarin e bashkisë së Vlorës Dritan Leli se, ‘për ne ka vdekur’. Por duket se organizimi i ‘funeralit’ të tij nuk ka qenë aq i lehtë sa e...

Detaje nga ngjarja e rëndë/ Ishin emigrantë, erdhën nga Greqia për pushime dhe ishin nisur drejt…

Detaje të reja janë zbuluar për jetën e familjes prej 4 anëtarësh që u shua mëngjesin e sotëm në aksidentin në autostradën Fier-Vlorë. Burime për Top Channel bëjnë me dije se Eduardi, babai i dy vajzave 14 dhe 9 vjeçe...

Ka nisur rehabilitimi i rrugës ‘Fan Noli’në Çole

Ditën e djeshme ka nisur rehabilitimi i një tjetër rruge të kërkuar prej banorëve të Çoles. Në rrugën Fan Noli është hedhur shtresa e parë e stabilizantit për të vijuar më pas me asfaltimin. Bordurat, ndërtimi i...

Lajmet

Top 100 secret recipes revealed by experts

Top 100 secret recipes revealed by experts

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie. Bespoke selvage fingerstache Echo Park, Wes Anderson hella cliche...

Why you need an amazing photography collection

Rapidiously provide access to global infomediaries after vertical leadership skills. Quickly engage focused action items rather than scalable methods of empowerment. Uniquely syndicate cross-media supply chains after...

10 famous blueberry pie recipes never seen before

10 famous blueberry pie recipes never seen before

Cronut seitan mustache Kickstarter crucifix bespoke. Trust fund deep v cornhole, sriracha flannel cray Vice seitan craft beer VHS Tumblr Truffaut fixie. Bespoke selvage fingerstache Echo Park, Wes Anderson hella cliche...