Welcome to Vlora

100 të rinj ‘braktisin’ LSI në Vlorë, anëtarësohen në Partinë Socialiste

Drejtuesi politik i socialistëve në këtë qark Damian Gjiknuri zhvilloi një takim simbolik me një përfaqësi prej tyre të cilëve ju dorëzoi kartat e anëtarësisë. Mirëseardhjen në familjen socialiste jua shprehu...

Largohet pas dy vitesh drejtori i Paraburgimit të Vlorës, ja kush e zëvendëson

Pas dy vitesh në drejtim të Paraburgimit të Vlorës, Zambak Gjoni lë detyrën për t’u zëvendësuar nga Engëllush Avdulaj. Gjoni qëndroi si drejtor i komanduar në këtë institucion prej Prillit të Vitit 2019 ndërsa...

Horoskopi i të premtes/ Hidhni hapa të studiuar, shenjat që duhet të kenë kujdes

Dashi Parashikohet një ditë mjaft komplekse. Venusi do ju bëjë disi të tensionuar në çdo drejtim të jetës, por kryesisht në dashuri. Bëni kujdes ndaj debateve dhe mundoheni që të mos ju dalë situata nga...

Editor’s pick

This week’s hottest

Latest articles

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.