Welcome to Vlora

Zjarr në Dhërmi, tymi përhapet në të gjithë plazhin

Një zjarr ka rënë këtë pasdite në Dhërmi, ndërsa tymi është përhapur në të gjithë zonën e plazhit

Pushuesit kanë dërguar pamjet në redaksinë tonë.

Raportohet gjithashtu se tymi është përhapur në të gjithë hotelet e zonës dhe me vështirësi duket plazhi. Edhe pse kjo situatë vijon prej disa minutash, ende autoritetet nuk kanë marrë masa për të shuar zjarrin që po dëmton pushimet e mijëra turistëve të huaja dhe vendas në zonën e Dhërmiut.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.