Welcome to Vlora

Zjarr në Cerkovinë të Vlorës, rrezikohen pemët frutore, zjarrfikësja në vendngjarje

Një zjarr i madh ka rënë ditën e sotme në fshatin Cerkovinë të Vlorës. Bëhet me dhe se zjarri ka rënë në një zonë dhe se rrezikojnë tokat me ullinj dhe pemët frutore.

Efektivët dhe zjarrfikësja me kapacitet 8 tonë ujë ndodhen në vendin e ngjarjes dhe po punojnë për të bërë të mundur shuarjen e flakëve.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.