Welcome to Vlora

U plagos në një lokal, ndërron jetë në spital Edmond Papaj

Ka ndërruar jetë në spital personi që u dërgua me plagë të rënda tek “Trauma”.

Viktima është Edmond Papaj. Ai u qëllua brenda një lokali në zonën e Komunës së Parisit”.

Policia ka nisur kërkimet për autorin e kësaj vrasje, por ende nuk ka asnjë gjurmë të tij.

Njoftimi:

Rreth orës 16.30, në rrugën “Fadil Bodinaku”, në lokalin në pronësi të shtetasit V. Sh., një person ende i pa identifikuar ka qëlluar me armë zjarri pistoletë shtetasin E. P., 49 vjeç, i cili si pasojë e plagëve të marra ka ndërruar jetë në spital.

Në vendin e ngjarjes ndodhet grupi hetimor dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e autorëve.

Shërbimet e Policisë po vijojnë kontrollin e zonës për të bërë të mundur kapjen e autorit.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.