Welcome to Vlora

“Të njëjtët palaço”/ Erion Braçe reagon për rihapjen e basteve

Deputeti i Partisë Socialiste, Erion Braçe ka dalë me një reagim pas diskutimit publik që bëri sot kryeministri Edi Rama lidhur me hapjen dhe lejimin e basteve online.

Braçe shkruan se “marrëzia nuk ka fund” teksa flet për “të njëjtët njerëz që kanë marrë peng sportin po përdorin atë për bastet e tyre”.

NGA “FUNDI I MARREZISE” TEK “MARREZIA PA FUND”;

te njejtet njerez- te njejtet usheheqes, te njejtet vendimmarres;

Por edhe te njejtet palaco qe kane marre peng sportin, flasin ne emer te sportit dhe perdorin sportin per BASTET E TYRE!”, shkruan Braçe.

“Të njëjtët palaço”/ Erion Braçe reagon

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.