Welcome to Vlora

Shi dhe stuhi ere në Vlorë/ Thyhen disa pemë, bllokojnë rrugët

Gjatë natës dhe në orët në vijim në qarkun e Vlorës ka pas erë të fortë. por dhe reshje shiu.

Nga era në zonën e Fshatit Dukat i Ri ka pas thyerje të degëve të pemëve duke bllokuar aksin rrugor dhe është dashur ndërhyrja e zjarrfikëseve që kanë bërë te mundur largimin nga rruga të pemëve.

Po ashtu edhe në Vlorë në lagjen 10 Korriku ka pasur bllokim të rrugës nga rrëzimi i pemëve.

Në këto momente në qytetin e Vlorës ka erë e fortë, ndërsa reshjet e shiut aktualisht kanë ndaluar.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.