Welcome to Vlora

Pamje të dhimbshme/ Babai i vajzës bie në gjunjë nga dhimbja, u përball me policin vrasës

Pamje tronditëse nga momenti i aksidentit të rëndë të ndodhur sot në plazhin e Potamit në Himarë.

Babai i vajzës 7-vjeçare që humbi jetën pasi u përplas në breg të detit nga gomonia, u përball me policin Arjan Tase.

Në këtë foto duket momenti kur babai i vajzës së ndjerë ra në tokë nga tronditja e madhe. Ndërsa dëshmitarët janë shprehur se drejtuesi i gomones qëndroi indiferent përgjatë gjithë kohës, dhe në pritje të policisë.

Ngjarja e rëndë tronditi mbarë opinionin publik ndodhi sot në mesditë, teksa ish-shefi i komisariatit të Himarës, Tase, po kryente manovra të rrezikshme dhe me shpejtësi në breg të detit.

Familja e 7-vjeçares është me origjinë nga Tropoja dhe ishin kthyer nga Anglia për të kaluar pushimet në atdhe.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.