Welcome to Vlora

Një çadër me shezlongë 10 mijë lek të vjetra në Drimadhë. Plus dy birra falas

Një pushues shqiptar i vendosur për të rregulluar imazhin e kripur të Jugut ka vendosur të ndajë me të tjerët vendin ku ai pushon gjatë sezonit veror.

I riu shkruan se në Drimadhes, një çadër me dy shezlonge dhe dy birra falas të ofrohen për vetëm 10 Mijë Lekë të vjetra.

Ai thekson se kjo ofertë ka qenë dhe vjet dhe subjekti nuk është prekur nga rritja e çmimeve, sikur mund te kete ndodhur ne subjekte të tjera biznesi.

Të gjithë jemi në dijeni të pastërtisë dhe rregullit që të ofron plazhi i Drymades dhe qëllimi i këtij postimi është afrimi i turistëve të huaj.

Ai shkruan: “Pershendetje jam nje pushues qe dhe vjet i kam bere pushimet ne Drymades dhe doja qe ta zbusja pak NAMIN E ZI te jugut per cmimet e larta te shazllonave per ato subjekte qe duan te fitojne sa per gjithe vitin.

Dhe ne suport te atyre nerzve qe vertet duan te punojne me djerse. Eshte e njejta oferte qe ka qen dhe vjet fotot i bera sapo mberrita“, perfundon ai duke dërguar foto./ JOQ

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.