Welcome to Vlora

Lajmi i rëndë/ Gjendet i vdekur në një dhomë hoteli një person

Është gjetur i pajetë në një dhomë hoteli një 39-vjeçar me iniciale H.R.

Njoftimi:

Më datë 07.03.2022, në rrugën “Lord Bajron”, në një dhomë hoteli, është gjetur pa shenja jeta dhe pa shenja dhune, shtetasi H. R., 39 vjeç. Punohet për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për veprime të mëtejshme procedurale.

Shto koment

Follow us

Don't be shy, get in touch. We love meeting interesting people and making new friends.